Я не пес-вбивця! Гав!
Це не доведено в космічному суд!
І так розпочнемо)
Щодо нюху то людина може в кращому випадку сприйняти два знайомих запахи, але часто не може визначити, з чого складається те чи інше поєднання. Собаки можуть надовго запам’ятовувати запахи і зв’язувати їх з певними ситуаціями, визначати відстань об’єкта та багато інших корисних речей.
Щодо електромагнітних хвиль то подумайте навіщо мені скафандр, я його не для краси з іншими псами ношу, а хазяїн був… хай Сонце буде йому пухом… хазяїн був астронавтом старої закалки, що не долюблював роботів. Це його суб’єктивна думка)
“Ця чотиринога тварюка зараз спалить корабель з дітьми та дружиною головного героя на борту (“пішли ділити мої пожитки”, “дружина відразу відмовилася від пропозиції летіти до іншої галактики”), а він радіє Наш герой – класичний психопат”
Це все вирвано з контексту ситуації і як кажуть, що сталося на кораблі залишиться на кораблі. Мій хазяїн хоч і дивний, але його медичну картку я волію нікому не показувати)
“І тут я уявила собаку з людськими вустами та виродкуватою посмішкою. Твір стає все більш курйозним”
Моя посмішка дуже мила, не треба тут приставати до моїх губць
” А те, що з дітей та дружини зараз по сюжету буде шашлик – то це все ок”
Шашлик – це завжди ок! Всім рекомендую)
І так, в результаті своїх героїчних дій, я врятував дівчинку і полетів далі. Технології мого часу дозволяють навіть залітати в Сонце, але це має бути корабель військового типу. Всі ваші домисли не підтверджені доказами так що вірте чесному собачому слову)
Висновок: Майбутнє таке прекрасне з купою дивних технологій і псів астронавтів.
PS: Автору, що створив мене і мій всесвіт, дуже сподобався ваш коментар про”Твір про шашлики з дітей та собак”. Наступний його шедевр буде називатися “План 10 або атака псів людоїдів з далекого космосу” про мопсів, що викрадають земних дітей і роблять з них шашлик, а їм протистоїть Тарас Шевченко з дресированим раптором і Елвіс Преслі з гітарою бластером. Там буде багато смаженого м’яса і гарної музики)
Гарного дня! Гав!
“єдина киснево-азотна планета”, “на станціях поки не освоєних планет виростали щирі урожаї пшенички та картопельки”
Яким чином на газовій планеті може щось рости:) ?
“на безатмосферних планетах натхненно працювали роботи”
Якщо ж немає атмосфери, що яким чином це “киснево-азотна планета”?
Можна все вирощувати у закритих середовищах! А газові гіганти мають супутники!
Уважно читайте, Читачу, перш ніж давати коментарі. Була одна киснево-азотна планета, а були і інші планети – беатмосферні, (на яких були станції-поселення.) . Та газовий гігант з супутниками. Я не міг розписувати усе, бо і так уже втрамбував усе до неможливості компактно.
А щодо нашого бридкого минулого, то я власне хотів показати не ту нелюдську систему, а українців, зі своїм тунельним баченням світу. Саме тому сьогодні у нас більшість людей живуть непродуктивно, саме тому ми неефективні, та нездатні об’єднуватися для того, що поставити на місце кровопивць, які керують нами.
Але ви – читач, то ж ви побачили так. І я на це теж зважаю.
п.с. Якогось разу я не відгавкувався на коментарі, бо вважав, що думка читачів зі сторони – святе. А потім побачив, що якщо не захищати себе, то наступні читачі будуть поливати тебе лайном ще більше. Бо багато хто читає спочатку коменти, а потім уже власне текст.
Коментар про назви є сумнівним. Існує велика кількість компаній, що використовують загальновживані слова чи імена у своїй назві: “Велес”, “Вишня”, “Добробут”, квас “Тарас”, охоронна служба “Вітязь”… Те що існує компанія чи продукція, названа на честь слов’янського Бога, ще не означає, що це слово монополізоване. Головне не копіювати бренд. Приклад: не можна писати історію про клоуна з Макдональдс, але відома пісенька про фермера Макдональда не є посяганням на права мережі ресторанів швидкого харчування. Квас “Тарас” не може подавати в суд на всіх людей з ім’ям Тарас, або у яких персонаж книги так названий.
Дякую за відгук. Стосовно деяких зауважень:
“оскільки не знає, що фольга та ізострічки з металу від високої температури та кислот атмосфери Венери просто розтануть, як морозиво “. Можна припустити, що у верхньому шарі хмар концентрація кислоти невисока, там в основному сульфур оксид. Тож реагентна здатність невисока, але скафандр може пошкодити. Стосовно зонда. Він рухався по низхідній орбіті і поступово занурювався у хмари. Тому зруйнуватися не встиг.
Я не автор твору “Подорож до Північного полюсу Меркурія”.
Ще раз дякую за відгук.
Поэт! не дорожи любовию народной.
Восторженных похвал пройдет минутный шум;
Услышишь суд глупца и смех толпы холодной,
Но ты останься тверд, спокоен и угрюм.
Ты царь: живи один. Дорогою свободной
Иди, куда влечет тебя свободный ум,
Усовершенствуя плоды любимых дум,
Не требуя наград за подвиг благородный.
Они в самом тебе. Ты сам свой высший суд;
Всех строже оценить умеешь ты свой труд.
Ты им доволен ли, взыскательный художник?
Доволен? Так пускай толпа его бранит
И плюет на алтарь, где твой огонь горит,
И в детской резвости колеблет твой треножник.
Дійсно, за даними сучасної наукової публікації (див. Trang PM, Rocklöv J, Giang KB, Nilsson M. Seasonality of hospital admissions for mental disorders in Hanoi, Vietnam. Glob Health Action. 2016;9:32116. Published 2016 Aug 25. doi:10.3402/gha.v9.32116, https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5002036/ ) зазначається, що пік маніакальних епізодів та загострення симптомів шизофренії припадає на весну-літо.
Вибачте за пізнавальну хвилинку.
Дукате, думаю – не зовсім. Описується кварк-глюонна плазма (хромоплазма), яку можна розглядати як окремий стан у фізиці, оскільки утворюються адрони, що містять кварки різних типів.
Таким чином, в гру вступають квантові взаємодії. Однак я не претендую на науковість твору. Просто припускаю, що кваркові двигуни не суперечать описаному в сюжеті механізму руху крейсера.
Спасибі вам за коментар.
Дякую за виважені коментарі! Звичайно, суперечки читати цікаво, і мені навіть трохи приємно, що твір спонукав до них. “Трохи”, бо на попередніх конкурсах суперечки породжували конструктивні ідеї, а на цьому вони швидше форма розваги. Втім, по-справжньому “палає” під іншими оповіданнями.
Ще раз дякую всім, хто не лишився байдужим!
Вибачаюсь, розділ “Фізика елементарних частинок” я ледве здав. Згоден, що там багато нелогічного як для класичної фізики. Але якщо не помиляюся – плазма то є класична фізика.
Дивно читати стільки сперечань над дійсно добрим і цікавим твором. Автор – я в захваті, відчуваються хоч-якісь знання! Якщо стільки суперечок, у мене виникає одне питання: “А хто вийде у фінал, невже ті твори, що читати не можливо?”
О, з’явився ще один коментатор із псевдонімом “Читач” 🙂
Якщо що, то 2 коментар “Це чудово коли читач знаходить споріднену йому тему у творі. А отже, завдання автора виконано, оповідання змусило мислити.” – не мій 🙂
Від Читач на Бурячки
Перейти до коментаря2020/07/25 at 6:24 pm
Від Читач на Полювання на венеріанського кита
Перейти до коментаря2020/07/25 at 6:22 pm
Від Жук на Лицарський пес
Перейти до коментаря2020/07/25 at 12:20 pm
Від Автор на Бурячки
Перейти до коментаря2020/07/25 at 12:10 pm
Від Читач 2 на Скавучання щенят
Перейти до коментаря2020/07/25 at 3:20 am
Від Автор на Полювання на венеріанського кита
Перейти до коментаря2020/07/24 at 10:05 pm
Від Читач на Лусочка
Перейти до коментаря2020/07/24 at 9:01 pm
Від Читач на Зелена бомба
Перейти до коментаря2020/07/24 at 4:17 pm
Від Дукат на 99%
Перейти до коментаря2020/07/24 at 4:15 pm
Від starfort на Зелена бомба
Перейти до коментаря2020/07/24 at 3:58 pm
Від Автор на Віртуальна частинка
Перейти до коментаря2020/07/24 at 3:58 pm
Від Автор на Зелена бомба
Перейти до коментаря2020/07/24 at 3:53 pm
Від Дукат на Віртуальна частинка
Перейти до коментаря2020/07/24 at 3:32 pm
Від Дукат на Лицарський пес
Перейти до коментаря2020/07/24 at 2:56 pm
Від Дукат на Як космодесантники територію володінь розширювали
Перейти до коментаря2020/07/24 at 2:43 pm
Від Дукат на Зелена бомба
Перейти до коментаря2020/07/24 at 2:16 pm
Від Читач на І, застигла, Смерть — Життям
Перейти до коментаря2020/07/24 at 1:56 pm
Від Читач на І, застигла, Смерть — Життям
Перейти до коментаря2020/07/24 at 1:54 pm
Від Читач на Як космодесантники територію володінь розширювали
Перейти до коментаря2020/07/24 at 1:51 pm
Від Саша на Як космодесантники територію володінь розширювали
Перейти до коментаря2020/07/24 at 1:34 pm