Ну… навіть не знаю, що сказати. Написано гарно, але ідея не сильно оригінальна, хіба що її цікавість уся у саме цій ситуації, як Листоноша повзе до Чорнограду і вже відчуває, що патруль знайде тіло і запис.
Авторе, як на мене, проблема не в лекції як формі подання, а в тому, що пояснення в ній не стало откровенням. Вибачте, якщо засмутила. Мені здається, краще б було просто проілюструвати цю теорію без роз’яснень. До речі, про Стоунхенж мені норм зайшло.
Вельми шановна панно ( ми тут інгогніто, тож перепрощую раптом помилився), я свого часу витратив деякий час на вивчення Щаблин Шляхти та Геральдики саме по спеціалізованій літературі. І що таке “Титул Пошани” і як він пов’язується з головою роду. Але там все доволі таки складно, а на додачу кожна феодальна країна додавала свого колориту, особливо в часи коли Хрестові Походи виходили з моди і голова дому доживав до онуків.
Ясна річ Дюма – це fiction, але якісний фікшен, в якому це питання непогано розписано. Наприклад в титулуванні принца дому Де Клермон.
Але звісно художня література не є джерелом знанняі краще користуватися спеціалізованою довідковою літературою. Безперечно.
З повагою.
Написано атмосферненько. А от ідея так, не дуже оригінальна. І все ж таки “кхрл” більше звучить як якийсь невідомий птах, а не кашель. Щасти вам на конкурсі 🙂
Він взяв гітару і заграв, а мерці встали. І ранок їх спалив. Ось оце все діяння нагадало мені пісню “Мёртвый анархист” групи Кіш. Але написано атмосферно і класно. “Спочатку важко. Потім складно. ” – ось цього клаптику я не зміг збагнути. Щасти вам на конкурсі 🙂
>>> Птиця Сірін – не все так просто. Якщо не хочеться лізти в історію походження титулів, а Лавкрафту не снилося наскльки там все плутано та жахливо, почитайте Дюма. В нього доволі прозоро видно як віконти ставали графами і де і чому вони бачили баронів чи маркізів.
Авторе, не обманюйте себе, це вам не хочеться лізти в історію походження титулів. А Дюма взагалі не є джерелом інформації. 😉
“Ага, еротичні сни + вогка карамель = дуже, дуже погані асоціації”
Чому у вас раптом акварель перетворилася на карамель? )))
“У нього в під’їзді телевізор стоїть???”
Про те, що зуби чистив, теж тре було написати?
“Автор зараз будь-що може пояснювати і просити уявити”
Та боже збав! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
А я люблю постапок) Не можу сказати, що сподобалося, є певні класні моменти, як про купу лампочок, про прапор тощо, та й останнє речення кльове. Але суто процесуально трохи нуднувато читати.
Мені здається, утім, що це була б крута короткометражна анімація. Із закадровим голосом, який озвучує частину міркувань героя. І навколо все сіре, заквашений сніг, попіл, безлюддя. Хвилини на 2-3. Взагалі було б бомбезно. *_*
Тут якась нестиковка: “Доповідаю про роботу всіх систем. Більше для трансляції, всі наші знають настільки просте й невибагливе начиння мого захисного вбрання.” Але ж на той момент трансляцію ще не ввімкнено. Мені не вистачило якогось нового фантприпущення чи повору в кінці. Тобто те, що людей лишилось мало вже здогадуєшся, коли читаєш про наслідки ядерної зими. Крок описан добре, але мені не сподобалось, що з сарказмом, але це претензія не до автора, а до персонажа)
Дякую за чергову порцію корисних відгуків. )
Вельми корисних.
Птиця Сірін – не все так просто. Якщо не хочеться лізти в історію походження титулів, а Лавкрафту не снилося наскльки там все плутано та жахливо, почитайте Дюма. В нього доволі прозоро видно як віконти ставали графами і де і чому вони бачили баронів чи маркізів.
Лісовик – Про показувати, а не розказувати, так ви праві. А про мораль… не згоден. Ми ту впершу чергу для того аби розважити читача, а не повести його на вершини духовного просвітлення. Хоча можливо це вплив тлетворного та бездуховного Заходу. 😉
Фантом – жертва агресії важливий персонаж космопери. Тому тут алюзію важкувато прикрутити.
Саша – саме та термоядерна реакція і малася на увазі. Просто, у описуємому Всесвіті, люди можуть таку реакцю тримати у вельми обмежених зонах. Тому тільки гор… пальник (ще раз дякую) а потім лезо плазмених мечів. 😉
А й справді.
«Don’t Worry, Be Happy»
Але для цього знадобляться також і пісні. А може й музика…
🙂
До речі, вони наразі видаються унікальними – бо їхнім слухачам не потрібне збільшення швидкості відтворення.
Хоча… От згадую “Смутний вальс” (Valse triste) Яна Сібеліуса і гризуть мене якісь непевні підозри… На першому диску (збірка всілякої класики) він звучав інакше й швидше і був 04:40, а потім (вже на вузькоспеціалізованішому диску, в розділі скандинавських) – повільніше і аж 06:02… То це інколи й музику вже прискорюють? Чи то просто різні методи виконання, загальновідомі ще з давніх давен?? А тепер – лише обраним??? 🙂
Дійсно, для анекдоту забагато об’єму. Мені не подобається експозиція, ці ідеурги там взагалі не потрібні, можна відразу з Ідеї починати. Ну то таке, а загалом непогано на тлі інших.
“Яскраві й духмяні, наче вогка акварель, насичені еротикою сни мов сипали вогнем”
Ага, еротичні сни + вогка карамель = дуже, дуже погані асоціації.
“Увечері пірнав у темний під’їзд, ненадовго прилипав до колючого від напруги екрана телевізора”
У нього в під’їзді телевізор стоїть???
В опщім, я не розумію, про що це. Автор зараз будь-що може пояснювати і просити уявити, але я бачу головного героя, який досяг мети, але в результаті нічого не змінилося. А оскільки для оповідання-настрою стиль ну дуже примітивний, то і так воно не працює.
Хотіли трагедію, отримали комедію. Друг Ікара, може, і не злетів, але логіка стартанула від цього всього подалі.
Як то кажуть, “плакало пів поселення”.
Від Вітер на Останній крок (II)
Перейти до коментаря2019/08/19 at 4:01 pm
Від Крейда на Недосяжні
Перейти до коментаря2019/08/19 at 3:58 pm
Від Громовик на Дотик
Перейти до коментаря2019/08/19 at 3:46 pm
Від Птиця Сірін на Перший меч
Перейти до коментаря2019/08/19 at 3:43 pm
Від Вітер на Музика смерті
Перейти до коментаря2019/08/19 at 3:22 pm
Від Автор на Перший меч
Перейти до коментаря2019/08/19 at 3:10 pm
Від Громовик на Останній крок (II)
Перейти до коментаря2019/08/19 at 2:55 pm
Від Громовик на Музика смерті
Перейти до коментаря2019/08/19 at 2:36 pm
Від Птиця Сірін на Перший меч
Перейти до коментаря2019/08/19 at 2:36 pm
Від Автор на Фатум
Перейти до коментаря2019/08/19 at 2:26 pm
Від Шпротина на Назовні
Перейти до коментаря2019/08/19 at 1:14 pm
Від Крейда на Назовні
Перейти до коментаря2019/08/19 at 1:04 pm
Від Автор на Перший меч
Перейти до коментаря2019/08/19 at 12:39 pm
Від Автор на Ретро
Перейти до коментаря2019/08/19 at 12:14 pm
Від Владислав Лєнцев на Втручатись не можна спостерігати
Перейти до коментаря2019/08/19 at 11:59 am
Від Автор на Останнє правило
Перейти до коментаря2019/08/19 at 11:44 am
Від Oliver на Чарівники не бувають колишніми
Перейти до коментаря2019/08/19 at 11:28 am
Від Владислав Лєнцев на Все-таки шапка
Перейти до коментаря2019/08/19 at 11:05 am
Від Владислав Лєнцев на Фатум
Перейти до коментаря2019/08/19 at 10:59 am
Від Владислав Лєнцев на Птахом стати
Перейти до коментаря2019/08/19 at 10:45 am